Greitas svetainės auditas

Greitas svetainės auditas

€80/1 įrenginys.

Nesate tikri ar Jūsų internetinėje svetainėje nėra vartotojo patirtį apsunkinančių klaidų? Greitas internetinės svetainės auditas – tai būdas sužinoti internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX), peržiūrint Jūsų internetinę svetainę analizuojantį video įrašą. Peržiūros metu pateikiamos galimos rekomendacijos. Svetainės audito metu gautos įžvalgos gali padėti Jums padidinti Jūsų konversijas, vartotojų įsitraukimą bei užtikrinti, jog Jūsų verslo komunikacija yra pateikta tinkamai.

Internetinės svetainės apžvalga

Probleminių vietų identifikavimas

Rekomendacijų pateikimas

Svetainės audito video įrašas

Po užsakymo suformavimo su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.

⁉️ Dažniausiai užduodami klausimai apie auditą

Turite papildomų klausimų dėl audito? Parašykite mums elektroniniu paštu į hello@notsimilar.com. Dažniausiai atsakome per 1-2 darbo dienas.

Kam tai skirta?

Greitas svetainės auditas skirtas visiems, norintiems sužinoti internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX), išgirsti galimas rekomendacijas, peržiūrint Jų internetinę svetainę analizuojantį video įrašą.

Kiek laiko užtrunka gauti auditą?

Svetainės audito video įrašas būna pateikiamas per 3d.d. nuo užsakymo patvirtinimo datos.

Kodėl kainuoja €80?

Greito audito metu suteikiame vertingų įžvalgų apie Jūsų internetinę svetainę - atkreipiame dėmesį į problemines vietas bei pasidaliname galimomis rekomendacijomis. Apmokėjimas - tai būdas atsidėkoti.

Kas atlieka auditą?

Auditą atlieką Modestas Mitkus - Notsimilar studijos įkūrėjas ir projektų vadovas. Jau 8 metus diena iš dienos dirbantis su vartotojo sąsaja, patirtimi (UI/UX) ir online verslais.

Kokiais būdais galiu apmokėti?

Apmokėjimą galite atlikti tiesiogiai per "Calendly" sistemą arba galite parašyti elektroninį laišką modestas@notsimilar.com dėl sąskaitos apmokėjimui.

Sužinokite Jūsų internetinės svetainės problemas (UI/UX)

Gaukite informacijos apie Jūsų internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX) bei galimas rekomendacijas, peržiūrint Jūsų internetinę svetainę analizuojantį video įrašą.

Užsakykite greitą svetainės auditą

Po užsakymo suformavimo su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.