Nemokamas svetainės auditas

Nemokamas svetainės auditas

€0/pagrindinis puslapis.

Nesate tikri ar Jūsų internetinėje svetainėje nėra vartotojo patirtį apsunkinančių klaidų? Nemokamas svetainės auditas – tai būdas sužinoti Jūsų internetinės svetainės pagrindinio puslapio problemines vietas (UI/UX) bei gauti galimas rekomendacijas Jūsų internetinės svetainės pagrindinį puslapį analizuojančiame video įraše.

Pagrindinio puslapio video apžvalga

Probleminių vietų identifikavimas

Rekomendacijų pateikimas

Svetainės audito video įrašas

Užpildžius formą Jūsų svetainė bus įtraukta į bendrą nemokamo audito sąrašą. Atliktas auditas bus publikuojamas Linkedin platformoje.

⁉️ Dažniausiai užduodami klausimai apie auditą

Turite papildomų klausimų dėl audito? Parašykite mums elektroniniu paštu į hello@notsimilar.com. Dažniausiai atsakome per 1-2 darbo dienas.

Kam tai skirta?

Nemokamas svetaines auditas skirtas visiems, norintiems sužinoti problemines pagrindinio puslapio UI/UX vietas bei gauti galimas rekomendacijas joms spręsti.

Kas atlieka nemokamą auditą?

Nemokamą auditą atlieką Modestas Mitkus - Notsimilar studijos įkūrėjas ir projektų vadovas. Jau 8 metus diena iš dienos dirbantis su vartotojo sąsaja, patirtimi (UI/UX) ir online verslais.

Kodėl kainuoja €0?

Į nemokamą auditą žvelgiame kaip į būdą suteikti įžvalgų ne tik besikreipiantiems, tačiau ir tiems, kuriems įdomi mūsų veiklą - vaizdo įrašas publikuojamas viešai Modesto Mitkaus Linkedin paskyroje.

Kiek laiko užtrunka gauti nemokamą auditą?

Gavę užklausą mes įtraukiame Jūsų internetinę svetainę į bendrą eilę. Kaip greitai bus pateiktas nemokamas auditas priklauso nuo laukiančių skaičiaus. Per savaitę pasidaliname 3 vaizdo įrašais.

Sužinokite Jūsų internetinės svetainės problemas (UI/UX)

Gaukite informacijos apie Jūsų pagrindinio internetinės svetainės puslapio problemines vietas (UI/UX) bei galimas rekomendacijas, peržiūrint Jūsų pagrindinį internetinės svetainės puslapį analizuojantį video įrašą.

Užsakykite nemokamą svetainės auditą

Užpildžius formą Jūsų svetainė bus įtraukta į bendrą nemokamo audito sąrašą. Atliktas auditas bus publikuojamas Linkedin platformoje.