Štai keli mūsų bendradarbiavimo rezultatai. Kas kartą džiaugiames naujais mums patikėtais iššūkiais, o į naujus projektus žvelgiame kaip į šansą naujai, ilgalaikei, abipusę naudą teikiančiai partnerystei pradėti.
Senukai
Dirbome su didžiausia Lietuvoje elektroninės prekybos platforma „Senukai“. Mūsų užduotis buvo užtikrinti teigiamą vartotojo kelionę, sutelkiant dėmesį į pridėjimo į krepšelį (add-to-cart) konversijų rodiklį. Sukūrėme dizaino sprendimus, kurie padėtų vartotojams lengviau ir greičiau atlikti apsipirkimo ir kitus su tuo susijusius procesus.
Volvo
„Volvo Lietuva“ patikėjo mus sukurti „Volvo Truck“ svetainę, kurioje galite sukurti individualų savo sunkvežimį. Pagrindinis mūsų tikslas buvo vartotojo kelionė ir jų patirtis. Mes sutelkėme dėmesį į dizaino kūrimą, kuris sumažintų vartotojų atmetimo rodiklį (bounce rate) ir padidintų proceso užbaigimo rodiklį.
Lemodus
Viena didžiausių ir labiausiai patyrusių drabužių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje „Lemodus“ kreipėsi į mus norėdama geresnės vartotojo sąsajos/vartotojo sąsajos. Mes visiškai pertvarkėme jų svetainę, sutelkdami dėmesį į dizainą, kuris padėtų jiems išspręsti verslo ir vartotojų problemas.
Novastar
E- komercijos įmonė Novastar kreipėse į mus norėdami pagerinti savo vartotojų apsipirkimo kelionę ir užtikrinti, jog vartotojų sąsąja bei patirtis internetinėje parduotuvėje būtų teigiama. Mes padėjome pagerinti apsipirkimo procesą, jį padaryti patogesniu, lengvesniu, aiškesniu bei integravome kitus į verslą orientuotus sprendimus.
Upa Medical SPA
„UPA Medical SPA“ norėjo sukurti naują, individualų jų paslaugų užsakymo procesą. Tam, kad įgyvendinti įdėją, mes supaprastinome vartotojų kelionę, fokusuodami dėmesį į tai, kad sprendimai būtų nukreipti į greitesnį, paprastesnį ir labiau asmenišką užsakymą bei teigiamą bendrą vartotojo patirtį.
Antėja
Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje "Antėja" kreipėsi į mus su išskirtine idėja, kuriai reikėjo unikalaus sprendimo. Mes sukūrėme svetainę bei mobiliosios programėlės dizainą su interaktyviu žmogaus modeliu naršyklėje, padedančiu pateikti ir parduoti savo medicinos tyrimų paketus išskirtiniu būdu.