Home Elektroninė komercija

Portfolio Category: Elektroninė komercija

Senukai

August 15, 2021

Dirbome su didžiausia Lietuvoje elektroninės prekybos platforma „Senukai“. Mūsų užduotis buvo užtikrinti teigiamą vartotojo kelionę, sutelkiant dėmesį į pridėjimo į krepšelį (add-to-cart) konversijų rodiklį. Sukūrėme dizaino sprendimus, kurie padėtų vartotojams lengviau ir greičiau atlikti apsipirkimo ir kitus su tuo susijusius procesus.

Volvo

August 2, 2021

„Volvo Lietuva“ patikėjo mus sukurti „Volvo Truck“ svetainę, kurioje galite sukurti individualų savo sunkvežimį. Pagrindinis mūsų tikslas buvo vartotojo kelionė ir jų patirtis. Mes sutelkėme dėmesį į dizaino kūrimą, kuris sumažintų vartotojų atmetimo rodiklį (bounce rate) ir padidintų proceso užbaigimo rodiklį.

Lemodus

July 29, 2021

Viena didžiausių ir labiausiai patyrusių drabužių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje „Lemodus“ kreipėsi į mus norėdama geresnės vartotojo sąsajos/vartotojo sąsajos. Mes visiškai pertvarkėme jų svetainę, sutelkdami dėmesį į dizainą, kuris padėtų jiems išspręsti verslo ir vartotojų problemas.

Novastar

July 29, 2021

E- komercijos įmonė Novastar kreipėse į mus norėdami pagerinti savo vartotojų apsipirkimo kelionę ir užtikrinti, jog vartotojų sąsąja bei patirtis internetinėje parduotuvėje būtų teigiama. Mes padėjome pagerinti apsipirkimo procesą, jį padaryti patogesniu, lengvesniu, aiškesniu bei integravome kitus į verslą orientuotus sprendimus.

Antėja

July 29, 2021

Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje “Antėja” kreipėsi į mus su išskirtine idėja, kuriai reikėjo unikalaus sprendimo. Mes sukūrėme svetainę bei mobiliosios programėlės dizainą su interaktyviu žmogaus modeliu naršyklėje, padedančiu pateikti ir parduoti savo medicinos tyrimų paketus išskirtiniu būdu.

Recent Posts

  Recent Comments

  No comments to show.

  Archives

  No archives to show.

  Categories

  • No categories

  Your site doesn’t have any tags, so there’s nothing to display here at the moment.

  Categories
  • No categories