Svetainės auditas

Svetainės auditas

€400/1 įrenginys.

Nesate tikri ar Jūsų internetinėje svetainėje nėra vartotojo patirtį apsunkinančių klaidų? Internetinės svetainės auditas – tai būdas sužinoti Jūsų internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX) bei gauti galimus sprendimo būdus, konkrečioje Jūsų internetinę svetainę analizuojančioje, ataskaitoje. Svetainės audito metu gautos įžvalgos gali padėti Jums padidinti Jūsų konversijas, vartotojų įsitraukimą bei užtikrinti, jog Jūsų verslo komunikacija yra pateikta tinkamai.

Internetinės svetainės apžvalga

Probleminių vietų identifikavimas

Galimų sprendimų būdų pateikimas

Bendra audito ataskaita

Po užsakymo suformavimo su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.

⁉️ Dažniausiai užduodami klausimai apie auditą

Turite papildomų klausimų dėl audito? Parašykite mums elektroniniu paštu į hello@notsimilar.com. Dažniausiai atsakome per 1-2 darbo dienas.

Kam tai skirta?

Svetainės auditas skirtas visiems, norintiems sužinoti internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX) bei gauti galimus sprendimo būdus, konkrečioje, jų internetinę svetainę analizuojančioje, ataskaitoje. 

Kiek laiko užtrunka gauti auditą?

Svetainės audito ataskaita būna pateikiama per 5d.d. nuo užsakymo patvirtinimo datos.

Kokiu formatu gaunama ataskaita?

Audito ataskaita pateikiame naudojant Pastel svetainės komentavimo sistemą. Jūs gaunate nuorodą, kurią atsidarius matote visus savo internetinės svetainės puslapius. Pasispaudus ant tam tikro puslapio yra matomi komentarai, tai leidžia lengvai matyti ir suprasti kurioje vietoje yra probleminė vieta.

Kodėl kainuoja €400?

Svetainės audito metu suteikiame vertingų įžvalgų apie Jūsų internetinę svetainę - atkreipiame dėmesį į problemines vietas bei pateikiame galimus sprendimo būdus ataskaitoje. Apmokėjimas - tai būdas atsidėkoti.

Kas atlieka auditą?

Auditą atlieką Modestas Mitkus - Notsimilar studijos įkūrėjas ir projektų vadovas. Jau 8 metus diena iš dienos dirbantis su vartotojo sąsaja, patirtimi (UI/UX) ir online verslais.

Kokiais būdais galiu apmokėti?

Apmokėjimą galite atlikti tiesiogiai per "Calendly" sistemą arba galite parašyti elektroninį laišką modestas@notsimilar.com dėl sąskaitos apmokėjimui.

Sužinokite Jūsų internetinės svetainės problemas (UI/UX)

Gaukite informacijos apie Jūsų internetinės svetainės problemines vietas (UI/UX) bei jų galimus sprendimo būdus, konkrečioje, Jūsų internetinę svetainę analizuojančioje, ataskaitoje.

Užsakykite svetainės auditą

Po užsakymo suformavimo su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.