UI/UX konsultacija

UI/UX konsultacija

€100/1val.

Trūksta užtikrintumo priimant UI/UX sprendimus susijusius su Jūsų internetine svetaine ar mobiliąja aplikacija? Norėtumėte žinoti kaip galėtumėte pagerinti vartotojų patirtį jose? Pasidalinsime savo žiniomis ir patirtimi su Jumis konsultacijos metu.

Dabartinių problemų aptarimas

Siekiamų rezultatų išgryninimas

Rekomendacijos ir patarimai

Galimas veiksmų planas

Paspaudus mygtuką būsite nukreipti į “Calendly” atlikti rezervacijos.

⁉️ Dažniausiai užduodami klausimai apie konsultaciją

Turite papildomų klausimų dėl konsultacijos? Parašykite mums elektroniniu paštu į hello@notsimilar.com. Dažniausiai atsakome per 1-2 darbo dienas.

Kam tai skirta?

Konsultacija skirta visiems, kuriems trūksta užtikrintumo priimant UI/UX sprendimus susijusius su internetinėmis svetainėmis ar mobiliosiomis aplikacijomis.

Kodėl 1val?

1 valanda - tai pakankamai laiko aptarti Jūsų internetinės svetainės ar mobiliosios aplikacijos UI/UX problemas bei pateikti galimas rekomendacijas, patarimus.

Kodėl kainuoja €100?

1 valandos metu bus pasidalinta dideliu kiekiu vertingos ir naudingos, per ilgą laiką sukauptos informacijos, apmokėjimas - tai būdas atsidėkoti.

Kas ves konsultaciją?

Konsultaciją ves Modestas Mitkus - Notsimilar įkūrėjas ir projektų vadovas. Jau 8 metus diena iš dienos dirbantis su vartotojo sąsaja, patirtimi (UI/UX) ir online verslais.

Kokiais būdais galiu apmokėti?

Apmokėjimą galite atlikti tiesiogiai per "Calendly" sistemą arba galite parašyti elektroninį laišką modestas@notsimilar.com dėl sąskaitos apmokėjimui.

Ar turiu pasiruošti konsultacijai?

Prieš konsultacija apmąstykite klausimus į kuriuos norėsite sulaukti atsakymų, tam, kad paskirtą laiką išnaudotumėme kuo efektyviau Jūsų verslo labui.

Kur vyks konsultacija?

Konsultacija vyks "Zoom" platformoje, nes taip lengvai galėsime tarpusavyje pasidalinti ekrano vaizdais bei pabraižymais.

Kas jeigu manęs netenkins konsultacija?

Jeigu Jūsų netenkins konsultacija ir Modesto pasidalintos žinios, mes Jums grąžinsime visą sumokėtą sumą.

Aptarkime UI/UX problemas kartu

Gaukite didelį kiekį vertingos ir naudingos, per ilgą laiką sukauptos informacijos, aktualios konkrečiai Jūsų internetinės svetainės ar mobiliosios aplikacijos problemoms spręsti.