UI/UX konsultacija

UI/UX konsultacija

100€ /1val

Trūksta užtikrintumo priimant UI/UX sprendimus, susijusius su Jūsų internetine svetaine ar mobiliąja aplikacija? Norėtumėte žinoti kaip galėtumėte pagerinti vartotojų patirtį? Konsultacijos metu su Jumis pasidalinsime savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Dabartinių problemų aptarimas

Siekiamų rezultatų išgryninimas

Rekomendacijos ir patarimai

Galimas veiksmų planas

Paspaudus mygtuką būsite nukreipti į „Calendly“ atlikti rezervacijos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie konsultaciją

Turite papildomų klausimų dėl konsultacijos? Parašykite mums elektroniniu paštu į hello@notsimilar.com. Dažniausiai atsakome per 1-2 darbo dienas.

Kam tai skirta?

Konsultacija skirta visiems, kuriems trūksta užtikrintumo priimant UI/UX sprendimus bei norintiems gauti informacijos, aktualios konkrečiai jų internetinės svetainės ar mobiliosios aplikacijos problemoms spręsti.

Kodėl 1 valanda?

1 valanda - tai pakankamai laiko tarpusavyje aptarti Jūsų internetinės svetainės ar mobiliosios aplikacijos UI/UX problemas bei pateikti rekomendacijas, patarimus, aptarti galimą veiksmų planą.

Kas ves konsultaciją?

Konsultaciją ves Modestas Mitkus - Notsimilar įkūrėjas ir projektų vadovas. Jau 8 metus diena iš dienos dirbantis su vartotojo sąsaja, patirtimi (UI/UX) ir online verslais.

Kur vyks konsultacija?

Konsultacija vyks "Zoom" platformoje, nes taip lengvai galėsime tarpusavyje pasidalinti ekrano vaizdais bei pabraižymais.

Kas jeigu manęs netenkins konsultacija?

Jeigu Jūsų netenkins konsultacija ir Modesto pasidalintos žinios, grąžinsime Jums visą sumokėtą sumą.

Aptarkime UI/UX problemas kartu

Gaukite didelį kiekį vertingos ir naudingos, per ilgą laiką sukauptos informacijos, aktualios konkrečiai Jūsų internetinės svetainės ar mobiliosios aplikacijos problemoms spręsti.